Δείτε τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας στον δήμο Τρίπολης

Δείτε τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας στον δήμο Τρίπολης όπως αυτά ανακοινώθηκαν από το πρωτοδικείο Τρίπολης την Τρίτη 4 Ιουνίου

 

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 141

Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου

1 ) ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 37
Κορυθίου
2 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 35
3 ) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
Λεβιδίου
4 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 33
5 ) ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
6 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13
Μαντινείας
7 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 39
8 ) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
Σκυρίτιδας
9 ) ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
10 ) ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
Τεγέας
11 ) ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
12 ) ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 20
13 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17
Τρίπολης
14 ) ΜΠΡΟΥΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 110
15 ) ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
16 ) ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65
17 ) ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 56
18 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
19 ) ΓΟΝΤΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
20 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
21 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48
22 ) ΠΑΣΠΑΤΗ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
23 ) ΣΤΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 39
24 ) ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 34
25 ) ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
26 ) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
27 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
28 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
29 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
30 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
31 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
32 ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
33 ) ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
34 ) ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΡΙΝΗ 18
35 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 17
36 ) ΣΙΛΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
37 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
38 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ - ΜΠΟΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
39 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 12
40 ) ΓΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΙΟΥ 11
41 ) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
Φαλάνθου
42 ) ΜΑΖΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

Ανασυγκρότηση για τον Δήμο Τρίπολης

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΣΙΑΜΠΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
2 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
Κορυθίου
3 ) ΚΑΤΣΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
4 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 32
5 ) ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 26
Λεβιδίου
6 ) ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 46
7 ) ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
8 ) ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
Μαντινείας
9 ) ΡΕΒΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 42
10 ) ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
Σκυρίτιδας
11 ) ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
12 ) ΓΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84
Τεγέας
13 ) ΚΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
14 ) ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
15 ) ΑΡΦΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 11
Τρίπολης
16 ) ΚΕΝΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 263
17 ) ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 127
18 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 117
19 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
20 ) ΜΕΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 80
21 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54
22 ) ΜΠΑΣΑΚΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48
23 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 45
24 ) ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
25 ) ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ- ΕΣΤΕΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
26 ) ΚΑΤΣΑΦΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 39
27 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38
28 ) ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
29 ) ΒΟΣΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
30 ) ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 27
31 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 24
32 ) ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ 24
33 ) ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
34 ) ΚΟΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
35 ) ΜΑΛΛΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
36 ) ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 16
37 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 13
38 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12
39 ) ΓΡΕΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
40 ) ΓΙΑΝΝΟ ΗΛΙΑ του ΘΟΔΩΡΑΚΗ 10
41 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
42 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8
43 ) ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
Φαλάνθου
44 ) ΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 29
45 ) ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΝΕΑ ΤΡΙΠΟΛΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 498
2 ) ΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 426
Κορυθίου
3 ) ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 565
4 ) ΑΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 309
5 ) ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 228
Λεβιδίου
6 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 684
7 ) ΕΙΚΟΣΙΔΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 655
8 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ- ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΙΩΑΝΝΗ 77
9 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΟΥ 26
10 ) ΚΟΝΤΟΡΑΒΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17
Μαντινείας
11 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 714
12 ) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ - ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 375
13 ) ΣΙΟΛΕ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 175
Σκυρίτιδας
14 ) ΤΑΛΟΥΜΗ - ΤΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ 117
15 ) ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ- ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 116
Τεγέας
16 ) ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 676
17 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΑΜΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
18 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 207
19 ) ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 122
20 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
Τρίπολης
21 ) ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 928
22 ) ΤΑΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 845
23 ) ΖΑΜΠΑΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 773
24 ) ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 704
25 ) ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 673
26 ) ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 666
27 ) ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 662
28 ) ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 649
29 ) ΛΟΥΜΠΑΡΔΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 535
30 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 446
31 ) ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 409
32 ) ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 360
33 ) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ 341
34 ) ΧΑΜΠΗΛΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 299
35 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 295
36 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 294
37 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΑΝΕΛΟΥ 290
38 ) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 287
39 ) ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 287
40 ) ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 286
41 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 282
42 ) ΚΟΠΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 263
43 ) ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 262
44 ) ΜΑΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 258
45 ) ΤΕΡΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 255
46 ) ΓΑΒΡΗΛΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 245
47 ) ΤΖΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 226
48 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 196
49 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 191
50 ) ΜΠΑΛΑ - ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 189
51 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 178
52 ) ΣΙΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 167
53 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 163
54 ) ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 149
55 ) ΜΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
56 ) ΔΡΟΥΖΙΑ ΕΡΙΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 142
57 ) ΜΠΟΥΡΙΚΑ - ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
58 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
59 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ 92
60 ) ΖΗΣΗ ΟΡΝΕΛΑ του ΕΝΤΜΟΝΤ 80
61 ) ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48
62 ) ΚΟΥΡΤΗ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26
Φαλάνθου
63 ) ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΛΥΓΕΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 587
64 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 310

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
Τρίπολη αύριο

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 286
2 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 204
Κορυθίου
3 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 263
4 ) ΛΥΓΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 206
5 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 146
Λεβιδίου
6 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 380
7 ) ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ- ΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 362
8 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344
9 ) ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 321
10 ) ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 285
Μαντινείας
11 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 468
12 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 222
13 ) ΠΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 210
Σκυρίτιδας
14 ) ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ 111
15 ) ΝΤΕΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 84
Τεγέας
16 ) ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 308
17 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 268
18 ) ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 255
19 ) ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 213
20 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 55
Τρίπολης
21 ) ΚΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 783
22 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 772
23 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 615
24 ) ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 540
25 ) ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 504
26 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 500
27 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 446
28 ) ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 422
29 ) ΧΑΛΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 422
30 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 417
31 ) ΔΡΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 415
32 ) ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 397
33 ) ΜΠΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 389
34 ) ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 376
35 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 354
36 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 334
37 ) ΤΖΙΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 327
38 ) ΚΟΤΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 318
39 ) ΔΟΥΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 309
40 ) ΜΠΙΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 256
41 ) ΝΤΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 255
42 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247
43 ) ΧΛΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 244
44 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 207
45 ) ΜΠΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 203
46 ) ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 190
47 ) ΣΙΑΚΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 188
48 ) ΣΩΤΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 156
49 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 155
50 ) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 150
51 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 147
52 ) ΔΙΟΛΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 145
53 ) ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 142
54 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 136
55 ) ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 131
56 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 128
57 ) ΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122
58 ) ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
59 ) ΛΕΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 82
60 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 81
61 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79
62 ) ΚΑΨΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 27
Φαλάνθου
63 ) ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 295
64 ) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 284

Τρίπολη - αλλάζουμε τα δεδομένα

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 114
2 ) ΣΥΡΜΙΚΟΥ - ΜΠΙΣΜΠΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 56
Κορυθίου
3 ) ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΤΖΥ) του ΤΡΥΦΩΝ 178
4 ) ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
5 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 116
Λεβιδίου
6 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 277
7 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΥ 108
8 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 53
9 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
10 ) ΠΑΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26
Μαντινείας
11 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 322
12 ) ΚΛΑΔΟΥΡΗ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 199
13 ) ΤΣΙΑΓΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 117
Σκυρίτιδας
14 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 50
15 ) ΜΠΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΓΓΕΛΗ 26
Τεγέας
16 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 436
17 ) ΔΕΛΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΣΗΜΑΚΗ 207
18 ) ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
19 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
20 ) ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 49
Τρίπολης
21 ) ΤΣΑΜΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 486
22 ) ΦΑΧΟΥΡΙ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΣΑΛΕΧ 359
23 ) ΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 341
24 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 293
25 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 280
26 ) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 253
27 ) ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 236
28 ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 228
29 ) ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 216
30 ) ΖΑΒΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 212
31 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209
32 ) ΦΛΕΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182
33 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 175
34 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 168
35 ) ΚΟΛΟΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 160
36 ) ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 150
37 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ - ΞΥΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
38 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
39 ) ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 135
40 ) ΣΚΟΡΠΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 132
41 ) ΚΥΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 123
42 ) ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 122
43 ) ΣΚΙΠΗΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
44 ) ΡΕΒΕΛΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 105
45 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 103
46 ) ΚΑΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
47 ) ΜΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
48 ) ΜΠΙΡΤΑΧΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
49 ) ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
50 ) ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84
51 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 78
52 ) ΛΙΓΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
53 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71
54 ) ΣΙΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
55 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 61
56 ) ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 61
57 ) ΣΙΔΕΡΗ - ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56
58 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 54
59 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΩΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
60 ) ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΜΑΛΕΒΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50
61 ) ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40
62 ) ΜΠΙΛΛΑ ΕΦΤΑΛΙΑ του ΠΕΤΡΟ 24
Φαλάνθου
63 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 122
64 ) ΜΠΕΡΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 107

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΣΝΟΣ Για την Τρίπολη

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΚΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 9
Κορυθίου
2 ) ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
3 ) ΒΕΡΕΜΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
4 ) ΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7
Λεβιδίου
5 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΝΕΛΛΟΥ) 32
6 ) ΣΤΡΕΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
7 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ - KΑΡΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
Μαντινείας
8 ) ΒΙΡΒΗΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
9 ) ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
Σκυρίτιδας
10 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 36
Τεγέας
11 ) ΓΚΙΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 127
12 ) ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 87
13 ) ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 64
14 ) ΑΡΡΑΛΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 30
15 ) ΣΜΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 20
Τρίπολης
16 ) ΠΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
17 ) ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 89
18 ) ΒΟΣΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78
19 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
20 ) ΚΟΥΣΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 42
21 ) ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 42
22 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΣΟΥΖΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
23 ) ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
24 ) ΤΟΥΝΤΑ-ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 31
25 ) ΤΣΙΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
26 ) ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28
27 ) ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 26
28 ) ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
29 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
30 ) ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
31 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
32 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
33 ) ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
34 ) ΒΕΡΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
35 ) ΡΟΪΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ 14
36 ) ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13
37 ) ΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12
38 ) ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
39 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7
40 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
41 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6
42 ) ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6
43 ) ΓΚΟΡΑ ΝΤΡΙΤΑ (ΑΝΤΙΓΟΝΗ) του ΡΟΛΑΝΤΙ 5
44 ) ΜΠΕΡΛΗ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5
45 ) ΖΓΚΟΥΡΑΤΗ ΚΛΑΪΝΤΗ του ΑΦΡΙΜ 4
46 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΛΕΙΟ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
47 ) ΜΙΓΓΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
48 ) ΚΑΡΑΤΙ ΠΑΟΛΑ του ΠΕΤΡΟ 1
Φαλάνθου
49 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3

ΤΡΙΠΟΛΗ-ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 151
2 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
Κορυθίου
3 ) ΓΕΩΡΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 304
4 ) ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 124
5 ) ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 30
Λεβιδίου
6 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΙΤ-ΠΑΝ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 271
7 ) ΚΩΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 180
8 ) ΚΑΡΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 93
9 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
10 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 69
Μαντινείας
11 ) ΚΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 487
12 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 400
13 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 72
Σκυρίτιδας
14 ) ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 164
15 ) ΣΤΡΑΤΗΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 62
Τεγέας
16 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 328
17 ) ΜΠΑΦΕ-ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
18 ) ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
19 ) ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ-ΓΙΑΝΝΙΩΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
20 ) ΓΑΡΔΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 16
Τρίπολης
21 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 653
22 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 442
23 ) ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ 402
24 ) ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 362
25 ) ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 288
26 ) ΤΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 286
27 ) ΒΡΕΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ 277
28 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 187
29 ) ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152
30 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 147
31 ) ΜΠΑΡΟΥΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 142
32 ) ΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 137
33 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 115
34 ) ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109
35 ) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 108
36 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) συζ. ΗΛΙΑ 106
37 ) ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
38 ) ΚΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94
39 ) ΜΠΑΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
40 ) ΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94
41 ) ΣΚΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77
42 ) ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 77
43 ) ΨΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
44 ) ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
45 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 71
46 ) ΤΣΙΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 68
47 ) ΜΠΟΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58
48 ) ΓΚΑΖΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΘΥΜΙΟΥ 54
49 ) ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54
50 ) ΜΠΡΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
51 ) ΚΟΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 51
52 ) ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
53 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 50
54 ) ΠΟΛΥΔΕΡΑ-ΡΟΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
55 ) ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 48
56 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45
57 ) ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 33
58 ) ΚΑΡΑΤΖΙΑ-ΔΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 30
59 ) ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
60 ) STAN ELENA-VIORICA του VASILE 25
61 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
62 ) ΝΤΑΣΙΩΤΗ-ΡΟΚΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
Φαλάνθου
63 ) ΚΑΛΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 179
64 ) ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56

                           

 

Μήνυμα Δημάρχου