Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Δείτε τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας στον δήμο Τρίπολης

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Δείτε τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας στον δήμο Τρίπολης όπως αυτά ανακοινώθηκαν από το πρωτοδικείο Τρίπολης την Τρίτη 4 Ιουνίου

 

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 141

Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου

1 ) ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 37
Κορυθίου
2 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 35
3 ) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
Λεβιδίου
4 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 33
5 ) ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
6 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13
Μαντινείας
7 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 39
8 ) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
Σκυρίτιδας
9 ) ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
10 ) ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
Τεγέας
11 ) ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
12 ) ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 20
13 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17
Τρίπολης
14 ) ΜΠΡΟΥΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 110
15 ) ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
16 ) ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65
17 ) ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 56
18 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
19 ) ΓΟΝΤΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
20 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
21 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48
22 ) ΠΑΣΠΑΤΗ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
23 ) ΣΤΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 39
24 ) ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 34
25 ) ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
26 ) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
27 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
28 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
29 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
30 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
31 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
32 ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
33 ) ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
34 ) ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΡΙΝΗ 18
35 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 17
36 ) ΣΙΛΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
37 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
38 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ - ΜΠΟΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
39 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 12
40 ) ΓΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΙΟΥ 11
41 ) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
Φαλάνθου
42 ) ΜΑΖΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

Ανασυγκρότηση για τον Δήμο Τρίπολης

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΣΙΑΜΠΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
2 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
Κορυθίου
3 ) ΚΑΤΣΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
4 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 32
5 ) ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 26
Λεβιδίου
6 ) ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 46
7 ) ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
8 ) ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
Μαντινείας
9 ) ΡΕΒΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 42
10 ) ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
Σκυρίτιδας
11 ) ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
12 ) ΓΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84
Τεγέας
13 ) ΚΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
14 ) ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
15 ) ΑΡΦΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 11
Τρίπολης
16 ) ΚΕΝΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 263
17 ) ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 127
18 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 117
19 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
20 ) ΜΕΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 80
21 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54
22 ) ΜΠΑΣΑΚΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48
23 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 45
24 ) ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
25 ) ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ- ΕΣΤΕΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
26 ) ΚΑΤΣΑΦΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 39
27 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38
28 ) ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
29 ) ΒΟΣΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
30 ) ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 27
31 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 24
32 ) ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ 24
33 ) ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
34 ) ΚΟΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
35 ) ΜΑΛΛΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
36 ) ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 16
37 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 13
38 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12
39 ) ΓΡΕΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
40 ) ΓΙΑΝΝΟ ΗΛΙΑ του ΘΟΔΩΡΑΚΗ 10
41 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
42 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8
43 ) ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
Φαλάνθου
44 ) ΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 29
45 ) ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΝΕΑ ΤΡΙΠΟΛΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 498
2 ) ΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 426
Κορυθίου
3 ) ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 565
4 ) ΑΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 309
5 ) ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 228
Λεβιδίου
6 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 684
7 ) ΕΙΚΟΣΙΔΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 655
8 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ- ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΙΩΑΝΝΗ 77
9 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΟΥ 26
10 ) ΚΟΝΤΟΡΑΒΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17
Μαντινείας
11 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 714
12 ) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ - ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 375
13 ) ΣΙΟΛΕ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 175
Σκυρίτιδας
14 ) ΤΑΛΟΥΜΗ - ΤΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ 117
15 ) ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ- ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 116
Τεγέας
16 ) ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 676
17 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΑΜΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
18 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 207
19 ) ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 122
20 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
Τρίπολης
21 ) ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 928
22 ) ΤΑΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 845
23 ) ΖΑΜΠΑΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 773
24 ) ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 704
25 ) ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 673
26 ) ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 666
27 ) ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 662
28 ) ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 649
29 ) ΛΟΥΜΠΑΡΔΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 535
30 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 446
31 ) ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 409
32 ) ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 360
33 ) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ 341
34 ) ΧΑΜΠΗΛΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 299
35 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 295
36 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 294
37 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΑΝΕΛΟΥ 290
38 ) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 287
39 ) ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 287
40 ) ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 286
41 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 282
42 ) ΚΟΠΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 263
43 ) ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 262
44 ) ΜΑΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 258
45 ) ΤΕΡΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 255
46 ) ΓΑΒΡΗΛΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 245
47 ) ΤΖΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 226
48 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 196
49 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 191
50 ) ΜΠΑΛΑ - ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 189
51 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 178
52 ) ΣΙΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 167
53 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 163
54 ) ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 149
55 ) ΜΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
56 ) ΔΡΟΥΖΙΑ ΕΡΙΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 142
57 ) ΜΠΟΥΡΙΚΑ - ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
58 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
59 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ 92
60 ) ΖΗΣΗ ΟΡΝΕΛΑ του ΕΝΤΜΟΝΤ 80
61 ) ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48
62 ) ΚΟΥΡΤΗ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26
Φαλάνθου
63 ) ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΛΥΓΕΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 587
64 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 310

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
Τρίπολη αύριο

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 286
2 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 204
Κορυθίου
3 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 263
4 ) ΛΥΓΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 206
5 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 146
Λεβιδίου
6 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 380
7 ) ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ- ΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 362
8 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344
9 ) ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 321
10 ) ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 285
Μαντινείας
11 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 468
12 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 222
13 ) ΠΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 210
Σκυρίτιδας
14 ) ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ 111
15 ) ΝΤΕΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 84
Τεγέας
16 ) ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 308
17 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 268
18 ) ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 255
19 ) ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 213
20 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 55
Τρίπολης
21 ) ΚΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 783
22 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 772
23 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 615
24 ) ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 540
25 ) ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 504
26 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 500
27 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 446
28 ) ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 422
29 ) ΧΑΛΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 422
30 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 417
31 ) ΔΡΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 415
32 ) ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 397
33 ) ΜΠΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 389
34 ) ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 376
35 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 354
36 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 334
37 ) ΤΖΙΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 327
38 ) ΚΟΤΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 318
39 ) ΔΟΥΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 309
40 ) ΜΠΙΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 256
41 ) ΝΤΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 255
42 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247
43 ) ΧΛΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 244
44 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 207
45 ) ΜΠΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 203
46 ) ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 190
47 ) ΣΙΑΚΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 188
48 ) ΣΩΤΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 156
49 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 155
50 ) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 150
51 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 147
52 ) ΔΙΟΛΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 145
53 ) ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 142
54 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 136
55 ) ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 131
56 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 128
57 ) ΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122
58 ) ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
59 ) ΛΕΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 82
60 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 81
61 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79
62 ) ΚΑΨΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 27
Φαλάνθου
63 ) ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 295
64 ) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 284

Τρίπολη - αλλάζουμε τα δεδομένα

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 114
2 ) ΣΥΡΜΙΚΟΥ - ΜΠΙΣΜΠΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 56
Κορυθίου
3 ) ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΤΖΥ) του ΤΡΥΦΩΝ 178
4 ) ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
5 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 116
Λεβιδίου
6 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 277
7 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΥ 108
8 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 53
9 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
10 ) ΠΑΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26
Μαντινείας
11 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 322
12 ) ΚΛΑΔΟΥΡΗ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 199
13 ) ΤΣΙΑΓΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 117
Σκυρίτιδας
14 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 50
15 ) ΜΠΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΓΓΕΛΗ 26
Τεγέας
16 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 436
17 ) ΔΕΛΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΣΗΜΑΚΗ 207
18 ) ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
19 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
20 ) ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 49
Τρίπολης
21 ) ΤΣΑΜΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 486
22 ) ΦΑΧΟΥΡΙ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΣΑΛΕΧ 359
23 ) ΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 341
24 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 293
25 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 280
26 ) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 253
27 ) ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 236
28 ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 228
29 ) ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 216
30 ) ΖΑΒΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 212
31 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209
32 ) ΦΛΕΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182
33 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 175
34 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 168
35 ) ΚΟΛΟΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 160
36 ) ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 150
37 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ - ΞΥΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
38 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
39 ) ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 135
40 ) ΣΚΟΡΠΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 132
41 ) ΚΥΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 123
42 ) ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 122
43 ) ΣΚΙΠΗΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
44 ) ΡΕΒΕΛΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 105
45 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 103
46 ) ΚΑΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
47 ) ΜΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
48 ) ΜΠΙΡΤΑΧΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
49 ) ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
50 ) ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84
51 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 78
52 ) ΛΙΓΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
53 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71
54 ) ΣΙΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
55 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 61
56 ) ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 61
57 ) ΣΙΔΕΡΗ - ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56
58 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 54
59 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΩΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
60 ) ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΜΑΛΕΒΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50
61 ) ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40
62 ) ΜΠΙΛΛΑ ΕΦΤΑΛΙΑ του ΠΕΤΡΟ 24
Φαλάνθου
63 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 122
64 ) ΜΠΕΡΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 107

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΣΝΟΣ Για την Τρίπολη

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΚΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 9
Κορυθίου
2 ) ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
3 ) ΒΕΡΕΜΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
4 ) ΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7
Λεβιδίου
5 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΝΕΛΛΟΥ) 32
6 ) ΣΤΡΕΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
7 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ - KΑΡΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
Μαντινείας
8 ) ΒΙΡΒΗΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
9 ) ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
Σκυρίτιδας
10 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 36
Τεγέας
11 ) ΓΚΙΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 127
12 ) ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 87
13 ) ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 64
14 ) ΑΡΡΑΛΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 30
15 ) ΣΜΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 20
Τρίπολης
16 ) ΠΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
17 ) ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 89
18 ) ΒΟΣΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78
19 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
20 ) ΚΟΥΣΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 42
21 ) ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 42
22 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΣΟΥΖΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
23 ) ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
24 ) ΤΟΥΝΤΑ-ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 31
25 ) ΤΣΙΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
26 ) ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28
27 ) ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 26
28 ) ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
29 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
30 ) ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
31 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
32 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
33 ) ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
34 ) ΒΕΡΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
35 ) ΡΟΪΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ 14
36 ) ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13
37 ) ΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12
38 ) ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
39 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7
40 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
41 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6
42 ) ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6
43 ) ΓΚΟΡΑ ΝΤΡΙΤΑ (ΑΝΤΙΓΟΝΗ) του ΡΟΛΑΝΤΙ 5
44 ) ΜΠΕΡΛΗ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5
45 ) ΖΓΚΟΥΡΑΤΗ ΚΛΑΪΝΤΗ του ΑΦΡΙΜ 4
46 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΛΕΙΟ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
47 ) ΜΙΓΓΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
48 ) ΚΑΡΑΤΙ ΠΑΟΛΑ του ΠΕΤΡΟ 1
Φαλάνθου
49 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3

ΤΡΙΠΟΛΗ-ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 141
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Βαλτετσίου
1 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 151
2 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
Κορυθίου
3 ) ΓΕΩΡΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 304
4 ) ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 124
5 ) ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 30
Λεβιδίου
6 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΙΤ-ΠΑΝ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 271
7 ) ΚΩΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 180
8 ) ΚΑΡΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 93
9 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
10 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 69
Μαντινείας
11 ) ΚΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 487
12 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 400
13 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 72
Σκυρίτιδας
14 ) ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 164
15 ) ΣΤΡΑΤΗΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 62
Τεγέας
16 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 328
17 ) ΜΠΑΦΕ-ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
18 ) ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
19 ) ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ-ΓΙΑΝΝΙΩΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
20 ) ΓΑΡΔΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 16
Τρίπολης
21 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 653
22 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 442
23 ) ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ 402
24 ) ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 362
25 ) ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 288
26 ) ΤΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 286
27 ) ΒΡΕΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ 277
28 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 187
29 ) ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152
30 ) ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 147
31 ) ΜΠΑΡΟΥΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 142
32 ) ΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 137
33 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 115
34 ) ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109
35 ) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 108
36 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) συζ. ΗΛΙΑ 106
37 ) ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
38 ) ΚΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94
39 ) ΜΠΑΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
40 ) ΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94
41 ) ΣΚΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77
42 ) ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 77
43 ) ΨΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
44 ) ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
45 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 71
46 ) ΤΣΙΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 68
47 ) ΜΠΟΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58
48 ) ΓΚΑΖΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΘΥΜΙΟΥ 54
49 ) ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54
50 ) ΜΠΡΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
51 ) ΚΟΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 51
52 ) ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
53 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 50
54 ) ΠΟΛΥΔΕΡΑ-ΡΟΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
55 ) ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 48
56 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45
57 ) ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 33
58 ) ΚΑΡΑΤΖΙΑ-ΔΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 30
59 ) ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
60 ) STAN ELENA-VIORICA του VASILE 25
61 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
62 ) ΝΤΑΣΙΩΤΗ-ΡΟΚΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
Φαλάνθου
63 ) ΚΑΛΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 179
64 ) ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56